Image
Site indir
ABD Sertifikası ASIC Sertifikası Report Q12022 Kullanım Şartları Siyaset IFO MLM tüzük Yıkama politikası
INVEST FUNDS
ONLINE
GİRİŞ Kayıt
Image

Finansal refah

Geleceğin her insanı, parasal problemler ve endişeler olmadan yaşamak istiyor. Yatırımlar bu hedeflere ulaşmanın yollarından biridir ve bu konuda size yardımcı olmaya hazırız. Invest Funds Online Müşterilere net, güvenilir ve karlı yatırım çözümleri ve araçları sunar.

Depozito oranlarından memnun değilsiniz, idari maliyetlere ve düşük verime sahip olmak istemiyorsunuz? Aynı zamanda, tasarruflarınızla başa çıkmak için çok meşgulsün ve pazarları takip ettiniz mi? İletişim - Finansal refahınızla ilgileneceğiz.

Invest funds online - Bu, karlı teknolojileri ve araçları temsil eden modern bir yatırım şirketidir. Binlerce insanın mevcut maliyetlerini harcamalar halinde kapatmasını ve sermayeyi biriktirmeye yardımcı oluyoruz, emekli aylığı da dahil olmak üzere gelecek için endişelenmemeye yetecek kadar.

Yönetimimizde, bize güvenen ve farklı şehirlerde ve ülkelerde olmak birçok müşterinin parası önemli finansal hedeflere ulaşmaya çalışıyor.

Daha fazla oku
Image

Sürdürülebilir sonuçlar

Yatırımın istikrarlı bir sonuç vermesi için, yalnızca finansal göstergelerle değil firmaları seçmeniz gerekir. Son zamanlarda, sorumluluk ve çevre dostu, yatırımlar da dahil olmak üzere tüm faaliyet alanlarında ön plana girmiştir. Yatırımlarda, sadece sayılar dikkate alınmaya başlamaz, aynı zamanda sıralamaya başlamıştır. ESG.

ESG deşifre edildi “Ekoloji, Sosyal Politika ve Kurumsal Yönetim”:
 • E (environment) - ekolojiye karşı dikkatli ve sorumlu tutum;
 • S (social) - yüksek düzeyde sosyal sorumluluk, tolerans;
 • G (governance) - Kurumsal yönetim kalitesi.

Yatırım kararlarında odaklanıyoruz ESG- Değerlendirme, yüksek derecelendirmeye sahip iş, üç yönde dünya geliştirme standartlarına uygundur: Sosyal, Çevresel ve Yönetim. Bu, sonuçların ve karlılık göstergelerinin sürdürülebilirliğini etkiler.

Karar verme süreçlerinde muhasebe ESG-Faktörler, sürdürülebilir kalkınma ilkelerinin eşitliğini elde etmelerine, karları en üst düzeye çıkarmaya, riskleri azaltmaya yardımcı olur. Genel olarak, yatırımların etkinliğini artırmak ve dış faktörlerin uzun vadede olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için.

Daha fazla oku
Image
Image

İnovasyona yatırım yapmak

Çalışmamızın amacı, insanların finansal olarak bağımsız ve müreffeh olmalarına yardımcı olmaktır. Müşterilerinin parasını sipariş ederek, onları sadece karlı bir işletmeye değil. Daha sürdürülebilir ve adil bir dünyanın yaratılmasına katkıda bulunuyoruz. Biz kendimiz ve gelecek nesiller için daha iyi gerçeklik sağlıyoruz.

Yatırımcıların verimini arttırdığı için inovasyon yatırımını teşvik ediyoruz. Dünya güvenle temiz bir sıfır ekonomisine doğru gidiyor ve onunla birlikte ilerliyor, yatırımcıların yeni bir gerçeğe adapte olmalarına yardımcı oluyoruz.

Image
IFO Classic
 • Depozito $25
 • 1.17% Günlük
 • 5 Haftada Günler
 • Hızlı ödemeler
Image
IFO Crypto
 • Depozito $100
 • 0,91% Günlük
 • 7 Haftada Günler
 • Hızlı ödemeler
Image
IFO MLM
 • Genel komisyon 24%
 • Toplam Seviyeler 8
 • 7 Haftada Günler
 • Hızlı ödemeler

IFO Sabit gelir, çeşitli varlıkların bir dizidir. Ürünleri kullanarak şirket IFO Crypto ve IFO Classic, Yatırımcı ve borsalar arasında bir aracı olur. Bu, özellikle oynaklık dönemlerinde, kolay ve daha karlı yatırım yapar.

Yatırımcılar yatırımları seçer IFO Minimum oynaklık ile maksimum gelir elde etmek için sabit bir gelir ile. Böylece, tasarruflarınızı çeşitlendirebilir, kar ve sermaye tasarrufu yapabilirsiniz. Paranızı işe koyun.

Daha fazla oku
Uzun -term istikrarına özellikle dikkat ediyoruz ve faaliyetlerimizin önemli bir bölümünü veriyoruz. Bu yaklaşım, uzun vadeli paydaşlar - yatırımcılar, ortaklar ve şirketimiz oluşturmanıza olanak sağlar. Sonuçta, başarımız doğrudan yatırım sonuçlarına bağlıdır.
İş stratejimiz, işletmenin sosyal etik, çevresel, ekonomik ve kültürel kürelerine sahip olduğunu dikkate alır. Derecelendirme ekleme ESG Kurumsal strateji ve raporlama, şirketin perspektif üzerindeki çalışmaları gösterdiğini, gelecekteki uygulanabilirliği ve yüksek verim için özen gösterdiğini göstermektedir.
Şirketlerin varlıklarını seçmek, likiditelerini, kapitalizasyonlarını ve ayrıca kurumsal sürdürülebilirlik ve istikrarlı gelişme kriterlerine uygunluğu dikkate alıyoruz. Sorumlu yatırım eğilimi, ekolojiye ve insan sağlığına zarar vermeyen güvenilir üretim tesislerine yatırım yapmalarına yardımcı olur.

Kurumsal Kararlılık Faaliyetlerimizin Önemli Bölümü

Biz bir mütevelli
Müşterilerimiz için

Fonlarınızı yatırım yaparak, uzun vadeli perspektifi tahmin ediyoruz ve müşterilerimize yeni bir en iyi gelecek yaratmalarına yardım etmeye odaklanıyoruz. Modern toplumun tutumu ekonomik süreçlere dönüştü. Ön planda sorumlu yatırımda ESG - Faktörler.
Image

Yatırım Yönetimi

Sorumlu finansmanın göstergelerine karşılık gelmeyen şirketlerle çalışmıyoruz. Güvenilir kurumsal yönetişimin teşvik edilmesine ve varlıkların maliyetindeki stabil bir artışa sahip sürdürülebilir ve uzun vadeli portföyler yaratmaya çalışıyoruz.

Kurumsal değer faktörleri üzerinde, yani kar, maliyetler ve riskler büyük ölçüde şirketin sosyal değerinden etkilenir. Modern dünyada, toplumda kurumsal değer yaratılması ile toplumda değer yaratma arasındaki boşluk pratikte yoktur.

Önceden, şirketin değerini değerlendirmede dış faktörler dikkate alınmadı. Ancak küreselleşme, finansal kriz, dijital iletişim, dünyadaki orta sınıfın keskin büyümesi, iklimin bozulması ve diğerlerinin herhangi bir işletmenin faaliyet koşullarını şiddetle etkiledi. Şimdi dış faktörler içsel hale geldi, yeni fırsatlar ve beklentiler yaratıyorlar. Ama aynı zamanda büyük sonuçları olan yeni riskler var.

Kârlılıklarını önemseyen şirketlere yatırım yapıyoruz ve çevreye, toplum ve personele yatırım yapıldı. Bu tür ekonomik koşullarda başarıya ulaşmak için, toplum, ekoloji ve tabii ki hissedarlar için değerleri dikkatlice değerlendirir ve anlıyoruz.

DAHA FAZLA OKU
Image

Yatırımcılarla ilişkiler

Finansal göstergeler ve karlılık da önemlidir, ancak standartlara uygunluk gelecekteki yatırım umutlarını tanımlar:
 • Çevresel faktör, şirketin çevre ne kadar olduğunu, ekolojinin neden olduğu zararı azaltmaya çalışıp çalışmadığını göstermektedir;
 • Sosyal faktör, personel, müşteriler, ortaklar, tüketiciler vb.;
 • Yönetsel faktör, yönetimin, şeffaflığın, takımdaki sağlıklı bir ortamın, yolsuzlukla mücadele önlemlerinin kalitesidir.

Neden önemli? Yatırımlara karşı sorumlu bir yaklaşım doğrudan menkul kıymetlerin verimine yansıtılmaktadır. Sıralamada yer ESG Yatırım risklerini azaltır. Bu, faaliyetlerini çevre felaketlerine, büyük taleplere ve parasal kayıplara yol açabilecekleri hariç tutmak için şirketlerin sorumlu bir şekilde seçilmesine yardımcı olur. Katılan tüm tarafların başarısı ile ilgileniyoruz - müşteriler, çalışanlar ve yaşadığımız topluluklar. İşimizi sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde inşa ediyoruz, yatırımları daha erişilebilir ve basit yapıyoruz. Deneyim ve işlerimizi kullanarak çok sayıda insanın para yatırmasına yardımcı olun.

DAHA FAZLA OKU